veriom-logo-2

JAKOŚĆ I ROZWÓJ

Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę – to cytat, będący mottem sukcesu marki Gucci. Podążanie za jakością stało się w naszej firmie podstawowym impulsem do jej szybkiego rozwoju. Jakość w przypadku absorberów to przede wszystkim stabilność poziomu absorpcji wycieków. Dlatego współpracujemy z wyselekcjonowanymi dostawcami włókien celulozowych, laminatów i innych ważnych komponentów, mogących zaoferować nam jakość wysoką i stabilną. Ponadto szczegółowo sprawdzamy każdą partię zakupionego surowca.

veriom producent absorberów
W procesy utrzymywania i polepszania jakości zaangażowana jest cała załoga Veriom. Mamy świadomość, że nawet najdrobniejsza, z pozoru nieistotna zmiana w procesie wytwarzania, pakowania, bądź magazynowania może przynieść istotną poprawę jakości. Dlatego staramy się angażować w procesy jakościowe nie tylko, co jest całkowicie zrozumiałe, pracowników firmy, ale także, co nie zawsze jest takie oczywiste, zewnętrznych partnerów biznesowych. Wspólnie z nimi wypracowujemy rozwiązania szyte na miarę dla naszej specyficznej działalności. W tym kontekście trudno przecenić znaczenia właściwego doboru parku maszynowego z celami biznesowymi oraz cechami produktów finalnych.

Czym się wyróżniamy?

Potwierdzeniem wszystkich starań w dążeniu zapewnienia najwyższej, stabilnej jakości rozwiązań oferowanych przez Veriom jest uzyskanie certyfikatu BRC na poziomie AA+.

Szybki rozwój Veriom nie został niedostrzeżony przez otoczenie biznesowe. Puls Biznesu przyjął nas do elitarnego klubu Gazel Biznesu, a miesięcznik Forbes obdarował nas swoimi Diamentami.

Nasze wyróżnienia i certyfikaty

certyfikat-brc

CERTYFIKAT BRC

Zobacz więcej…

veriom-prawo-ochrony

ZNAK TOWAROWY

Zobacz więcej…

veriom-gazela-biznesu

GAZELE BIZNESU

Zobacz więcej…

veriom-diament-forbesa

FORBES

Zobacz więcej…