veriom-logo-2

FIRMA

O firmie

Przygodę z branżą opakowań rozpoczęliśmy w roku 2015, początkowo jako importer i dystrybutor. Z początkiem 2018 uruchomiliśmy konfekcjonowanie absorberów, a obecnie jesteśmy producentem kompletnych rozwiązań absorpcyjnych. Nasze absorbery mogą być stosowane w opakowaniach spożywczych MAP, VAC, termokurczliwych, skin oraz w sektorze medycznym. Ich produkcja odbywa się w wydzielonej powierzchni czystej, która spełnia wymagania certyfikatu BRC. Dysponujemy ciągami technologicznymi do laminowania, cięcia wzdłużnego, cięcia poprzecznego, produkcji na rolkach oraz wycinania na dowolne kształty i rozmiary. Dodatkowo mamy unikalne systemy do transportu wewnętrznego, pakowania oraz zagospodarowania odpadów poprodukcyjnych.
Nasza firma powstała z pasji i zaangażowania. Wiedza i doświadczenie pojawiły się dopiero z czasem. Inspiracją dla naszego rozwoju byli, są i będą nasi Klienci. To od nich uczyliśmy i uczymy się branżowych niuansów, a nawet, w początkowej fazie istnienia firmy, korzystaliśmy z ich wiedzy w zakresie absorpcji wycieków. Wspólnie, podczas niezliczonych testów i badań tworzymy rozwiązania absorpcyjne najlepiej pasujące do konkretnych produktów i opakowań. Nie do przecenienia jest wdzięczność i szacunek jaką mamy dla naszych Klientów, zarówno obecnych jak i przyszłych. Dziękujmy Państwu bardzo i zapraszamy do współpracy!

Dziękujemy Państwu bardzo i zapraszamy do współpracy!

Veriom: absorbująca moc w opakowaniu

Któż nie zna porcjowanych mięs, ryb i owoców? Świeżość i estetyczny wygląd na sklepowych półkach zawdzięczają m.in. skromnemu dodatkowi do opakowania: wchłaniającemu wyciek absorberowi.

Ekologia absorbera

Ekologia to dziś podstawa przy planowaniu procesu produkcji. Ekologiczne absorbery to nasza chluba.
czytaj więcej

Lokalizacja i eksport

Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu, jest to mniej więcej środek Europy
czytaj więcej